Plutvy VOLO RACE

72.00

Botičková plutva VOLO RACE má celú radu skvelých vlastnosti rovnako ako jej remienková verzia VOLO POWER. Stručne ju je možné charakterizovať ako maximálny výkon s minimálnym úsilím.

Katalógové číslo: 2072 Kategórie: , Značka:

Popis

Plutvy VOLO RACE

Botičková plutva VOLO RACE má celú radu skvelých vlastnosti rovnako ako jej remienková verzia VOLO POWER. Stručne ju je možné charakterizovať ako maximálny výkon s minimálnym úsilím. Novo vyvinutý list plutvy Volo Race je veľmi šetrný k nohám potápačov. Svojimi patentnými kanálmi a otvormi poskytuje maximálny výkon.

  • Anatomické papučky
  • Vysoký výkon pri minimálnej námahe – vhodné aj pre ženy
  • Jednoduché používanie
  • ideálne plutvy pre potápačov, ktorí chcú zvýšiť svoj výkon s minimálnou námahou
  • OPB systém (Optimized Pivoting Blade) zabezpečuje polohu listu plutvy vždy v optimálnom uhle počas oboch pohybov a zároveň neustále zdvíha ich efektivitu
  • Super Channel Thrust – kanáliková technológia pre dokonalé smerovanie prúdu vody.

Technológia CHANNEL TRUST


Technológia, ktorá zmenila svet potápania. Do kanálikov nateká omnoho väčšie množstvo vody ako v prípade plochých plutiev zrovnateľnej veľkosti. Výsledkom je väčši tlačný efekt s rovnakým množstvom úsilí

OPB Technológia


Patent OPB umožňuje udržať list plutvy v optimálnom uhle po celú dobu cyklu kopu. Zatiaľ čo tradičné plutvy sú efektívne iba pri malej časti kopu. Systém OPB zaručuje potápačovi konštantný výkon, plynulý priebeh pohybu a efektívny pohyb s minimalizáciou námahy.

Špecifikácia

VEĽKOSTI 36/37 38/39 40/41 42/43 44/45 46/47
DĹŽKA LISTU * 33,5 cm 33,5 cm 36,5 cm 37 cm 39,5 cm 39,5 cm

* Od začiatku listu k topánke

OPB systém (Optimized Pivoting Blade) – VIDEO

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1.4 kg
Rozmery 37 cm
Typ plutiev

Papučkové potápačské

List plutvy

Vyvážený