Plutvy SUPERCHANNEL FF

55.00

AVANTI SUPERCHANNEL FF je perfektným spojením sily a výkonu. Ich kompaktný list z nich robí ideálneho spoločníka na cesty.

Katalógové číslo: 2079 Kategórie: , Značka:

Popis

lutvy SUPERCHANNEL FF

AVANTI SUPERCHANNEL FF je perfektným spojením sily a výkonu. Ich kompaktný list z nich robí ideálneho spoločníka na cesty. Plutvy Mares sú už mnoho rokov na svetovej špičke tohto odboru a všetci potápači oceňujú ich jedinečné vlastnosti. Plutvy Avanti Superchannel sú ďalším dôkazom evolúcie kanálikovej technológie. Nový list s centrálnym kanálikom a dvoma tradičnými kanálikmi po stranách poskytuje výborný výkon pri malej námahe. Plutva je vyrobená z kombinácie dvoch extrémne odolných materiálov a vydržia teda aj extrémne používanie. (Termoplastická guma a tecralene)

Kanáliková technológia

Stavba s 3. kanálikmi zaručuje premenlivú tvrdosť listu a ponúka tak ideálny výkon vo všetkých potápačských podmienkách. Stabilizátory a kanálikový efekt odtoku eliminujú krútenie v kotníku. Kanáliky na liste plutvy sa totiž pri údere plutvy prehnú do obluku. Do kanálikov automaticky potom vteká množstvo vody, ktorú potápač uvedie do pohybu a nemusí pritom vynaložiť viac úsilia

Systém OPB (Optimized Pivoting Blade):


produkuje optimálny výkon v každej fáze kopu, čo má za následok minimálnu únavu potápača pri plávaní a plynulý pohyb pod vodou.

Špecifikácia

Dĺžka listu: 37 cm
Materiál: Termoplastická guma, Tecralene

OPB TECHNOLÓGIA VIDEO

Špecifikácia

VEĽKOSTI 36/37 38/39 40/41 42/43 44/45 46/47
DĹŽKA LISTU * 32 cm 33 cm 34 cm 35,5 cm 36,5 cm 37 cm

* Od začiatku listu ku botke