Plutvy QUATTRO POWER

110.00

AVANTI QUATTRO POWER je jasným riešením, ak hľadáte rýchlosť, silu a zábavu vo vode! Je to všestranná plutva s kanálikovou technológiou pre náročné prístrojové a nádychové potápanie.

Katalógové číslo: 2067 Kategórie: , Značka:

Popis

Plutvy QUATTRO POWER

AVANTI QUATTRO POWER je jasným riešením, ak hľadáte rýchlosť, silu a zábavu vo vode! Je to všestranná plutva s kanálikovou technológiou pre náročné prístrojové a nádychové potápanie.. Legendárny produkt so štvorkanálikovou patentovanou technológiou od Maresu. Vhodné pre nádychové potápanie vďaka veľkej sile liste. Pri plutvách Quattro Power je list plutvy optimálne nasmerovaný tak, aby dokázal vytvoriť významné prúdenie vody a zvyšil samotný ťah plutiev. Zosilnené gumové rebrá zlepšujú pružnosť a chránia plutvy pred porezaním alebo rôznym iným poškodením. Anatomická papučka plutvy s veľmi mäkkou a zosilnenou pätou nespôsobuje únavu ani pri dlhšom používaní. QUATTRO POWER sú ideálne pre potápačov, poprípade aj freediverov, ktorí chcú kratšie plutvy s dlhodobou trvanlivosťou.

Kanáliková technológia

Mares sa inšpiroval morskými cicavcami vo vývoji kanálikovej technológie, ktorá optimalizuje smerovanie vody a pohyb plutvy pri samotnom zábere omnoho efektívnejšie ako klasické plutvy. Výsledkom je, že plutva dokáže urobiť vo vode omnoho väčší záber s využitím väčšieho tlaku pri pomerne malom úsilí.

Ďalšie informácie

Farba

čierna, zelená, modrá, červená