Plutvy na potápanie plutvy X-STREAM

180.00

Extrémny komfort a extrémny výkon. XStream je výsledkom 60 nadšených rokov vývoja potápačskej výbavy firmou Mares. XStream, to je vysoký výkon, pohodlie, nízka hmotnosť a neprekonateľný dizajn.

Katalógové číslo: 2305 Kategórie:

Popis

  • Bungee Straps
  • Dierovaná pätka zabraňuje vzniku padákového efektu
  • OPB ďalšie generácie
  • Technológia troch materiálov pre menej turbulencií
  • Technológia channel thrust výkonnostný kanáliky

TECHNOLÓGIA

Dierované vrecko na nohu
Pri plávaní s plutvami sa voda dostáva medzi nohu a kapsu pre nohu, čím vzniká odpor, ako napríklad pri páde padáku. Tomuto javu teraz zabraňujú otvormi, vďaka ktorým je vrecko pre nohu mäkšie a pružnejšie. Minulosťou je tiež prisávanie nohy ku vrecku a ťažké vyberanie plutiev.
OPB – Optimalizovaný pohyb listu
Patent OPB umožňuje udržať list plutvy v optimálnom uhle po celú dobu cyklu kopu. Kým tradičné plutvy sú efektívne iba pri malej časti kopu, systém OPB potápačovi zaručuje konštantný výkon, plynulý priebeh pohybu a efektívny pohyb s minimalizáciou námahy.
Kanáliková technológia
Technológia Channel Thrust zmenila svet potápanie! Do kanálikov vteká oveľa väčšie množstvo vody, ako v prípade iných plochých plutiev porovnateľnej veľkosti. Výsledkom je väčší tlačný efekt s rovnakým množstvom úsilia.
Troj materiálová konštrukcia
Tri špecifické materiály pre maximálnu pružnosť, životnosť a odolnosť. Výsledkom je lepší výkon vo všetkých potápačských podmienkach.

Video

Parametre

Materiál: Thermoplastic rubber-Technopolymers
List: 37cm / 14.6in (size R)
Hmotnosť: 0.7kg / 1.5lb (size R)
Aktívna plocha listu: 750cm² / 1