fbpx

PADI Seal Team

PADI Seal Team Program

The PADI Seal Team je pre mladých potápačov, ktorí hľadajú akcie spojené so zábavou v bazéne a to spĺňa kurz AquaMissions, ktorý je nielen zábavný ale robí potápanie vzrušujúcim.

Premýšľali ste niekedy aké je to potápať sa s baterkami, fotiť podvodný svet alebo sa vznášať bez námahy ako astronaut? Jedná sa o AquaMissions, ktorý Vás zoznámi s vrakmi, podvodnou navigáciou, vztlakom a naučí Vás robiť nádherné podvodné fotografie a taktiež sa dozviete viac o životnom prostredí a veľa iných zaujímavých vecí.

Tu máte možnosť robiť  cool veci v bazéne, stretávať sa s priateľmi, s ktorými sa môžete podeliť o zážitky a vydať sa na skúmanie podmorského sveta.

images

Zábavná časť Najlepšia časť AquaMissions je, že zlepšuje potápačské zručnosti, zatiaľ čo sa deti bavia. V Padi Seals si môžete vyskúšať širokú škálu ponorov.

Okrem toho poskytuje rodičom štruktúrovaný program, ktorý umožňuje ich deťom rozvíjať svoje zručnosti, dozvedia sa veľa o vodnom prostredí a taktiež zažijú veľa dobrej zábavy. Je to tiež skvelý spôsob ako zoznámiť deti s potápaním pred tým než ich prihlásite na kurz Open Water Diver.

Čo sa naučíte?

The PADI Seal Team program sa skladá z dvoch častí.

Prvá časť, AquaMissions 1 – 5, učí deti základy potápania –veci ako kontrolovať a vyrovnávať vztlak, čistiť masku, obnoviť regulátor atď.

Po vybudovaní pevných základov potápačských zručností  deti prejdú na druhú časť. Druhá časť je plná špeciálnych AquaMissions, ktorá zvyčajne trvá hodinu.

PADI Seal Team

  • Pomáha deťom učiť sa zodpovednosti
  • Učí deti o vodnom prostredí
  • Je to zábava, pri ktorej získavate v bazéne skúsenosti
  • Je vykonávaný školenými, certifikovanými PADI profesionálami

Ako používať potápačské prístroje?

Deti používajú všetko základné potápačské vybavenie, ktoré je vhodné pre ich veľkosť a postavenie.

prevziať

Predpoklady

Pre účasť v PADI Seal Team

  • Musí mať dieťa aspoň 8 rokov

Vaše ďalšie dobrodružstvo

Po úspešnom absolvovaní prvých piatich AquaMissions, sa študenti stanú členmi PADI Seal Team. Po úspešnom absolvovaní ďalších 10 špeciálnych misií Aqua Missions, sa študenti stanú členmi Master Seal Team.

Keď deti dosiahnu vek 10 rokov, môžu získať certifikát Junior PADI Open Water Diver.