fbpx

PADI Open Water Diver

PADI Open Water Diver kurz

Získaj certifikáty PADI. Ak ste vždy túžili  naučiť sa potápať, objavovať nové dobrodružstvá alebo vidieť úžasný svet pod vlnami, toto je to pravé miesto, kde sa to začína.

PADI Open Water Diver kurz, je najpopulárnejším potápačským kurzom, ktorý zviedol milióny ľudí na dobrodružný potápačský životný štýl.

open5

Čo sa naučíte?

PADI Open Water Diver kurz pozostáva z troch hlavných fáz:

Rozvoj vedomostí ( domáce štúdium alebo v učebni) pochopiť základné princípy potápania

Naučiť sa základné potápačské zručnosti

Open Water potápanie, aby ste preskúmali svoje schopnosti a zručnosti

Predpoklady
Pre registráciu do kurzu PADI Open Water Diver alebo Junior Open Water Diver kurzu musíte spĺňať vekovú hranicu:

10 rokov a starší 

open2

Zábavná časť

Najzábavnejšie na tomto kurze. . . No, proste všetko, lebo naučiť sa potápať je neuveriteľné. Môcť sa nadýchnuť prvýkrát pod vodou (niečo, čo nikdy nezabudnete), a dozviete sa ako sa môžete stať certifikovaným potápačom. Počas kurzu budete robiť minimálne päť ponorov v bazéne a štyri ponory v miestnych potápačských strediskách pod dohľadom svojho inštruktora.

Ako používať potápačské prístroje?

V kurze PADI Open Water Diver, sa naučíte používať základné potápačské vybavenie vrátane potápačských počítačov a štandardného príslušenstva. Zariadenia, ktoré sa používajú, sa líšia v závislosti na tom, či sa potápate v tropických, miernych alebo studených vodách.

open3

Učebné materiály, ktoré potrebujete

PADI ponúka celý rad domácich študijných materiálov pre kurz Open Water Diver. Môžete si  vybrať knihu, DVD, alebo multimediálnu podobu.

PADI Open Water materiál pokrýva všetko, čo potrebujete vedieť o základných zručnostiach potápania, terminológiu potápania a bezpečnostné postupy. Pri každom koncepte budete čítať popis a sledovať videá. Potom budete skákať do bazéna (bazén, alebo podobné prostredie) a tieto zručnosti zapracujete do praxe so svojim inštruktorom.