fbpx

PADI Discover Scuba Diving

PADI Discover Scuba Diving dobrodružstvo

scuba

Premýšľali ste niekedy, aké je to dýchať pod vodou?  Ak sa chcete dozvedieť, aké to je ale nie ste pripravení na poriadnu sprchu a certifikačný kurz, Skúšobné potápanie je presne to pravé pre Vás, čo Vám umožní vyskúšať potápanie. Väčšina PADI potápačských obchodov ponúka verzie tohto programu a to buď v bazéne alebo na inej vodnej ploche. Môžete si to vyskúšať v okolí domova alebo v rámci dovolenky. Hoci to nie je skutočné certifikované potápanie, počas skúšobného potápania sa dozviete ako používať potápačské vybavenie v plytkej vode a získate rýchly a jednoduchý úvod do toho, čo sa dá preskúmať v podmorskom svete.

Zábavná časť

Neexistuje nič lepšie ako pocit, keď sa prvý krát nadýchnete pod vodou. Zaberie Vám trochu času, kým si zvyknete dýchať pod vodou, keďže ľudia nie sú predurčení na podvodné dýchanie – no po niekoľkých minútach údivu si väčšina potápačov uvedomí, aké ľahké potápanie v skutočnosti je.

Čo sa naučíte?

scuba1

Naučíte sa základy, ktoré potrebujete pre potápanie pod priamym dohľadom PADI profesionálov. Jedna vec, ktorú sa dozviete je, že môžete dýchať pod vodou a zistíte či Vás to baví alebo nie.

Naučíte sa veľa o potápačskom vybavení, ako sa pohybovať pod vodou.

Naučíte sa dýchať pod vodou.

Naučíte sa základné potápačské zručnosti a bezpečnostné pravidlá, ktoré Vás budú sprevádzať celým certifikačným kurzom, keď sa rozhodnete urobiť ďalší krok.

Aké potápačské prístroje používať?

Všetko vybavenie, ktoré budete potrebovať, je zvyčajne súčasťou programu Discover Scuba Diving experience. Budete používať všetko základné potápačské vybavenie, vrátane masky, šnorchla, plutiev, vztlakovej kompenzačnej bundy, regulátora a potápačských prístrojov na monitorovanie hĺbky a vzduchu.

Učebné materiály, ktoré potrebujete

scuba2

Len Vašu ochotu a plnú pozornosť

Predpoklady

Ak chcete absolvovať kurz Discover Scuba Diving, musíte mať:

minimálne 10 rokov

Vaše ďalšie dobrodružstvá

Po dokončení programu Discover Scuba Diving, budete chcieť určite vyskúšať tiež:
Scuba Diver a Open Water Diver certifikované kurzy.