Ochutnávka Freedivingu & Prístrojového potápania


Ochutnávka prístrojového potápania

Miluješ vodný svet a najradšej by si preskúmal všetky zákutia pod hladinou, ale zatiaľ máš zvládnutý len šnorchel?Dopraj si objaviť tajomstvo podvodného sveta s výstrojom na chrbte. Nemusíšcestovať k moru, u nás máš takýto zážitok na dosah ruky.

Počas 2 hodinového intenzívneho kurzu potápania získaš všetky základné informácie o prístrojovom potápaní. Naučíš sa pripraviť a skontrolovať svoju výstroj, naučíš sa správne dýchať, osvojíš si znakovú reč a absolvuješsvoj prvý ponor za dobrodružstvom. Kurz je ideálny na otestovanie tvojich fyzických limitov a získanie informácie, či sa ti potápanie stane láskou na celý život.

Zoznámiš sa s novými pocitmi pod vodou, za stáleho sprievodu profesionálneho inštruktora PADI, ktorý sa postará o zaujímavé zážitky a tvoje bezpečie.

Výbava na potápanie je zahrnutá v cene zážitku.

Cena zážitku: 80 eur

Ochutnávka freedivingu

Láka ťa tajomstvo podvodného sveta? Ponor sa s nami do hlbín svojho vnútra a vyrovnaj pretlak myšlienok.

Nádychové potápanie –freediving – apneadiving ťa zavedie do dimenzií, ktoré si doposiaľ nepoznal. Tento podvodný šport ponúka neuveriteľnú voľnosť, prekonanie vlastných hraníc, vstúpenie do samého seba. Freediving ti prinavráti stratený pokoj v dnešnom hektickom svete plnom stresu. Na jeden nádych dokáže freediver ísť do veľkých hĺbok 20 a viac metrov, dokonca až na 2,3 minúty. Tréningom sa dá doba nádychu postupne predlžovať.Na intenzívnom 2 hodinovom kurze sa oboznámiš so základmi bezpečného nádychového potápania. Nasleduje praktická časť v bazéne pod vedením profesionálneho inštruktora PADI, kde si vyskúšaš dychové cvičenia, techniku zanorenia a naučíš sa ako pri ponore pracovať s dychom, tlakom v ušiach aj s celým telom.

Takže nádych, výdych, nááádych a ide sa na to.

Cena zážitku: 60 eur